Sidebar

18
út, úno

Toužili jste mít sluchátko jako Mach a Šebestová? Podobné, sice ne kouzelné, ale alespoň bluetoothové, si můžete dnes pořídit ke svému mobilu.

Google zařadil do výsledků vyhledávání na Google Video i relevantní odkazy na videa umístěná na YouTube. Připravuje se spojení obou serverů nebo naopak specializace Google Videa jen na vyhledávání?

Macinstruct výhlásil soutěž o nejlepší tutorial. Jak jinak než k softwaru či hardwaru od firmy Apple či k softwaru a hardwaru určenému pro výrobky firmy Apple. Celková hodnota cen dosahuje hodnoty 4000 USD. (Zdroj: Tutorama)

Zpravodajský portál iDNES.cz pokračuje ve své expanzi do oblasti zábavních služeb a ohlašuje akvizici komunitního serveru Ukažse.cz. Po nedávné akvizici internetového fotoalba Rajče.net je to již druhý podobný krok společnosti MAFRA v tomto roce.

Grafických formátů pro ukládání různých obrázků je mnoho a málokdo se v nich vyzná. Které jsou v současné době nejpoužívanější a k čemu slouží?

Co bylo dříve k vidění jen ve sci-fi filmech, můžete mít na stole dnes i vy. Šikovné zařízení zvláště pro PDA, SmartPhony a podobná mobilní zařízení.

Na českém internetu startuje nový portál pro sdílení videí pod názvem N-JOY. Jedná se o určitou obdobou serveru YouTube, který je z podobných služeb asi nejznámější.

Další články...