Sidebar

20
po, led

Google oficiálně demilitarizoval svůj vyhledávač. Alespoň pokud jde o google bomby. Už tedy žádné "relevantní" odkazy na weby politiků po zadání frází jako je "absolutní selhání".

Firmy združené v ECIS si stěžují na Microsoft pro opětovné porušování antimonopolních zákonů EU. Měl se jich dopustit při koncepci Windows Vista a opakovat tak situaci, za kterou dostal v roce 2004 pokutu od Evropské komise.

Během několika měsíců plánuje YouTube zavést nejen reklamy před videa, ale i přerozdělování části zisku, který z reklam získá, uživatelům, kteří videa na server nahráli

Během minulého týdne se objevila zpráva, že firma Microsoft chtěla zaplatit editaci jednoho ze záznamů ve Wikipedii. Je to opravdu nekorektní krok? A hlavně - proč je něco takového vůbec zapotřebí?

Který český aukční server je nejlepší? Závěrečný díl seriálu shrnuje základní principy internetových aukcí a vzájemně porovnává představené internetové aukce.

Administrační systému webzinu Živě.cz byl dnes hacknut využitím XSS zranitelností. Úspěšný hacker za sebou zanechal přímo na Živě článek o svém průniku. Ten už je samozřejmě smazán, ale jak bylo vše provedeno se můžete dočíst na Syslovo Webblogu.

Dotykový displej se skvělými možnostmi ovládání aplikací je jedním z hitů iPhonu, o kterém jsme psali před nedávnem. Jak podobný displej vypadá v obří verzi, a co všechno dokáže, předvádí následující video.

Občas se na freeware scéně objeví hra, která svým zpracováním a zábavností dokáže hráče totálně pohltit a nedovolí mu vstát od počítače, dokud hru zdárně dokončí. A přesně tenhle případ je Pipiru 2.

Opravdu dobrou hru poznáte snadno - i po letech je populární a objevují se pokusy o její znovuvzkříšení. A jak se hraje titul, který se snaží navázat na tradici tahových strategií série Battle Isle?

Toužili jste mít sluchátko jako Mach a Šebestová? Podobné, sice ne kouzelné, ale alespoň bluetoothové, si můžete dnes pořídit ke svému mobilu.

Další články...