Sidebar

18
út, úno

Společnost Cisco představila EA6500, svůj první směrovač série Linksys Smart Wi-Fi Router s podporou nové generace bezdrátových přenosů Wi-Fi standardu 802.11ac (s plnou zpětnou kompatibilitou).

Už jste otráveni nízkou proklikovostí reklamních bannerů spravovaných službou AdSense? Chcete na svém blogu pomocí reklam pokrýt náklady za doménu, hosting či spolupracovníky? Naštěstí existují i jiné programy pro výdělek za zveřejnění bannerů.

Na mobilní platformu je k nalezení řada parádních her. Jednou z nich je také FIFA 12. Přinášíme vám z ní fotografie ze zápasu, které by vám měli přiblížit, jakou grafiku očekávat.

Doma, ve škole nebo v kavárně ? nový počítač řady VAIO E všude zaujme svým jemným, ale nenápadně sebevědomým zaobleným designem.

Na první pohled je patrný přepracovaný design s reproduktory umístěnými na přední straně pro lepší šíření zvuku.

Hledáte levný tablet, do 10 000 korun. Nechcete zbytečně utrácet za tablety iPad nebo Galaxy TAB? Máme pro vás nový seriál o levných tabletech. I vysoký výkon, lze koupit za málo peněz. V prvním díle seriálu se zaměříme na Ainol NOVO 7 Aurora II.

TP-Link představil nový bezdrátový směrovač TL-WDR4300. Uživateli nabídne 2,4 a 5 Ghz kmitočet s rychlostí 300 a 450Mbit/s. Díky intuitivní instalaci EasySetup a funkci QoS. Práce s ním tak bude vždy rychlá a spolehlivá.

Dnes, 29. června 2012, se v App Store udála velká věc. Na první dvě místa v záložce nejlepších neplacených aplikací se dostaly aplikace od Googlu. První je Google Chrome, druhou Google Drive.

Nechcete si kupovat multidotykové hodinky, jejichž hlavní část není odnímatelná? Pak pro vás máme jednoduché řešení. Stačí zamířit do některého obchodu s iPody Nano 6. generace, poté na Amazon pro ochranné pozdro s řemínkem. Následně vše propojit a máte multidotykové hodinky, které vás plnohodnotně zabaví a přibude i nějaké množství užitku.

Zatímco se v současnosti točí vše okolo novinek z technologického světa společnosti Google, představujeme vám nový tabletofon (konkurent Samsungu Galaxy Note) od HTC. Samozřejmě v pojetí konceptu.

Megapixelová 720P H.264 bezdrátová IP kamera je horkou novinkou léta z produkce Airlive.

Další články...

Joomla SEF URLs by Artio