Sidebar

22
ne, zář

Na první pohled je patrný přepracovaný design s reproduktory umístěnými na přední straně pro lepší šíření zvuku.

Hledáte levný tablet, do 10 000 korun. Nechcete zbytečně utrácet za tablety iPad nebo Galaxy TAB? Máme pro vás nový seriál o levných tabletech. I vysoký výkon, lze koupit za málo peněz. V prvním díle seriálu se zaměříme na Ainol NOVO 7 Aurora II.

TP-Link představil nový bezdrátový směrovač TL-WDR4300. Uživateli nabídne 2,4 a 5 Ghz kmitočet s rychlostí 300 a 450Mbit/s. Díky intuitivní instalaci EasySetup a funkci QoS. Práce s ním tak bude vždy rychlá a spolehlivá.

Dnes, 29. června 2012, se v App Store udála velká věc. Na první dvě místa v záložce nejlepších neplacených aplikací se dostaly aplikace od Googlu. První je Google Chrome, druhou Google Drive.

Nechcete si kupovat multidotykové hodinky, jejichž hlavní část není odnímatelná? Pak pro vás máme jednoduché řešení. Stačí zamířit do některého obchodu s iPody Nano 6. generace, poté na Amazon pro ochranné pozdro s řemínkem. Následně vše propojit a máte multidotykové hodinky, které vás plnohodnotně zabaví a přibude i nějaké množství užitku.

Zatímco se v současnosti točí vše okolo novinek z technologického světa společnosti Google, představujeme vám nový tabletofon (konkurent Samsungu Galaxy Note) od HTC. Samozřejmě v pojetí konceptu.

Megapixelová 720P H.264 bezdrátová IP kamera je horkou novinkou léta z produkce Airlive.

V současné době, často zmítané sociálním i pracovním zločinem, představuje IP kamerový systém účinnou pomoc nejen při střežení majetku, ale i v pracovních procesech. V jednom momentě sleduje IP kamerový systém vše, co je třeba zabezpečit, a v druhém monitoruje průběh pracovních procesů. Pokud to převedeme do běžné praxe, je tím myšleno zabezpečení rodinných bytů, domů, chat nebo obchodů, průmyslových areálů a zároveň i monitorování pracovních linek, chybovost výrobních strojů, sledování městské hromadné dopravy atd. S využitím se můžeme setkat již téměř všude.

ZTE uvedl na český trh USB modem podporující mobilní síť LTE. Oproti 3G nebo 2G sítím umožňuje rychlejší a ekonomičtější přenos dat. V Česku je zatím jediný operátor podporující LTE, tím je Telefónica.

Přestože se povědomí o recyklaci elektroodpadů neustále zvyšuje a počet sběrných míst roste, málokterá česká domácnost se svých nepotřebných elektrozařízení zbavuje pravidelně.

Brně začíná výstavba univerzitních laboratoří pro Vědecko-výzkumný park prof. Lista v areálu Vysokého učení technického v Brně. Vybaveny budou speciální technologií, která obyčejné měřicí laboratoře přemění v obří stíněné komory neboli Faradayovy klece.

Další články...

Joomla SEF URLs by Artio