Sidebar

22
ne, zář

Není tajemstvím, že Windows Vista jsou poněkud náročnější na hardware. To se týká zvláště operační paměti. Jednou z cest, jak zlepšit jejich výkon, je využití funkce ReadyBoost.

V těchto dnech se pravidelně potkáváme s reklamou na nový operační systém Windows Vista. Víte ale, jak vypadal reklama na první Windows?

Společnost ETARGET, a.s. přidala do svého portfolia služby NewLinx a Adcontext provozované doposud společností Computer Press, a. s..

Nechcete platit zbytečně za vypalovací program, jako je Nero Burning ROM? Nemusíte. CDBurnerXP Pro ho obstojně zastoupí a to zcela bezplatně.

Poslouchat při sportu dobrou muziku je opravdu příjemné a zážitek z běhu či jiné sportovní aktivity je pak ještě lepší. Jaký je ale ideální přehrávač pro sportovce? Umax TRAK DMP-HS1 Sportactive se takovémuto označení minimálně blíží.

Google přišel v Německu o právo používat název Gmail pro svou webovou službu. Spor o tuto obchodní značku vyhrál na Německém území její původní majitel, nabízející alternativu k Deutsche Post.

Další články...