Sidebar

22
ne, zář

Právě dnešní den, 6. únor, je vyhlášen Dnem pro bezpečnější internet. Tato kampaň probíhá již po čtvrté a je do ní zapojeno na čtyřicet států.

Windows Vista s sebou přinášejí řadu změn. Po šesti letech vývoje je to více, než pochopitelné. Jednou z těchto změn je i nový formát pro ukládání fotografií ve vysokém rozlišení, nazvaný příznačně HD Photo.

Přemýšlíte o registraci vlastní domény na internetu? V následujícím článku vám představím několik společností, u kterých lze domény registrovat a to včetně informací jaké a za kolik.

Mapy jsou jednou ze služeb Googlu, kterou zná snad každý. A jsou opravdu povedené. Ať už jejich webová nebo desktopová verze. Víte ale, že se s Googlem můžete podívat i na Mars?

Pokdu se nemůžete rozhodnout, který z nových formátů pro HD video je ten pravý, pak může být vaší volbou Total HD od Warner Home Video.

Mnohé firmy získávají emailové adresy, které zaplavují spamem, pomocí skrytých funkcí svých internetových prezentací. Relativně levně si tak vytvoří seznam adres, které budou spamovat. Jak se jednoduše bránit?

V nedávné době jsme uvedli článek stručně objasňující situaci firmy Apple, výrobce počítačů Mac, na kterých se ve většině případů provozuje jejich proprietární operační systém Mac OS X. Jak se s ním pracuje si ukážeme v následujících odstavcích.

Další články...