Sidebar

20
po, led

Pro společnost Zoner byla pátá verze, úspěšného a známého programu pro správu fotografií, určitým přelomem. Nyní je tato verze dostupná všem uživatelům zdarma.

Katalog softwaru ke stažení Stahuj.cz je nyní bezpečnější a rychlejší. Proti virům, adwaru a spywaru ho brání NOD32 a rychlé stahování zajišťují nové vlastní servery.

Koncem měsíce se mají pomalu na pulty dostávat krabice s novým operačním systémem Windows Vista. Kolik si máte připravit v peněžence?

Právě dnešní den, 6. únor, je vyhlášen Dnem pro bezpečnější internet. Tato kampaň probíhá již po čtvrté a je do ní zapojeno na čtyřicet států.

Windows Vista s sebou přinášejí řadu změn. Po šesti letech vývoje je to více, než pochopitelné. Jednou z těchto změn je i nový formát pro ukládání fotografií ve vysokém rozlišení, nazvaný příznačně HD Photo.

Přemýšlíte o registraci vlastní domény na internetu? V následujícím článku vám představím několik společností, u kterých lze domény registrovat a to včetně informací jaké a za kolik.

Mapy jsou jednou ze služeb Googlu, kterou zná snad každý. A jsou opravdu povedené. Ať už jejich webová nebo desktopová verze. Víte ale, že se s Googlem můžete podívat i na Mars?

Pokdu se nemůžete rozhodnout, který z nových formátů pro HD video je ten pravý, pak může být vaší volbou Total HD od Warner Home Video.

Další články...