Sidebar

22
ne, zář

Používáte ICQ nebo jiný komunikační program či protokol? Víte jaké máte jiné možnosti? Víte jaké důvody by vás mohly vést k přechodu na Jabber?

Zajímavá novinka pro přátele zelené energie. Jedná se o bezdrátový set klávesnice s myší, ve kterém je klávesnice napájená sluneční energií.

Vytvoření nového účtu na GMailu už je možné i bez pozvánek. Google tuto možnost nově otevřel pro Evropu, Afriku, Brazílii a Blízký východ.

Komunikační program Skype prý získává pomocí jedné ze svých utilitek z BIOSu počítače informace, které jednoznačně identifikují konkrétní počítač. Proč to však dělá není jasné.

Jak vytvořit vlastní fotoknihu? Na to se podíváme v tomto článku, který pojednává o službě společnosti Fotolab s názvem CEWE FOTOKNIHA.

Webhostig Stable.cz vstoupil razantně do nového roku s novými službami a v novém kabátě. Hlavní změnou však neprošel jen vzhled, ale také poskytované služby, které se zaměřují na široké spektrum zákazníků v oblasti hostingu.

Sony Ericsson představil ultratenký model ze své řady mobilů-walkmenů s tloušťkou pouhých 9,4 mm. Prohlédněte si tohto krasavce za 12 tisíc v obou barevných provedeních v naší galerii.

Podle vyjádření Steva Jobse by společnost Apple uvítala úplné zrušení DRM ochran. Tento krok vidí jako přínosný pro celý hudební trh.

Po textovém editoru a tabulkovém kalkulátoru připravuje Google i nástroj pro přípravu prezentací. Jeho název bude pravděpodobně Presently a bude se samozřejmě opět jednat o webový nástroj.

Pro společnost Zoner byla pátá verze, úspěšného a známého programu pro správu fotografií, určitým přelomem. Nyní je tato verze dostupná všem uživatelům zdarma.

Katalog softwaru ke stažení Stahuj.cz je nyní bezpečnější a rychlejší. Proti virům, adwaru a spywaru ho brání NOD32 a rychlé stahování zajišťují nové vlastní servery.

Koncem měsíce se mají pomalu na pulty dostávat krabice s novým operačním systémem Windows Vista. Kolik si máte připravit v peněžence?

Další články...