Sidebar

10
út, pro

Je to už hodně dlouho co jsem psal kritiku a recenzi na poptávkové servery. Hodně jich naštěstí pochcípalo stejně jako slevomatů a beztak se některé B2B portály drží zuby a nehty. Bodejď by ne...

Hele človíčku, zamyslel si se někdy nad tím, co všechno tvoje ruka v životě dokázala? 

Všichni chlapi by se mohli zamyslet nad tím, proč masérovi ženy uléhají na stůl úplně nahé a ještě mu za to zaplatí. Když se masérovi občas přihodí, že tam ulehne i chlap, tak to je vyjímka a známka, že je dobrej. Napadla mne taková zajímavá úvaha, tak se s ní svěřím širokému čtenářstvu pěti lidí. 

Britský autor Graham Greene ve své knize "Způsoby útěku" z roku 1980 přesně vyjádřil, co většina spisovatelů ví, když má před sebou nepopsaný list papíru nebo sedí před prázdným monitorem počítače: „Psaní je forma terapie a někdy se divím, že všichni ti, kteří nepíšou, se dokážou vyvarovat šílenství, melancholie, paniky a strachu, které jsou člověku vlastní.“

 

Firmy začínají lapat po dechu, nedostává se jim pracovních sil, a tím pádem růstu a tím pádem peněz a tím pádem padají a padají. Ekonomové na rok 2019 nevěstí nic dobrého, takže firmám hází pod nohy ještě škaredější vyhlídky a blbou náladu. 

Můžete být nejlepší masér, masérka v širokém okolí a lidi se o Vás budou prát. Budou stát fronty a čekací lhůta se na masáže ve Všem salonu prodlužuje a prodlužuje. Trpělivý vydrží, vlezlí se vnutí na mimořádné hodiny, nespokojení budou stejně prudit a spokojení budou doporučovat. Všichni a bez vyjímky, ale za Vaše masáže budou muset platit. Slovo platit je nepěkné slovo, ale jinak to nelze.

Tak jsem se podíval co se děje i v tom světě Gamee za novinky a nic zásadního se nezměnilo. Krásně nastartováno na prodej celé firmy společnosti Facebook a jedna novinka...

První vlastní dům? To není jen střecha a cihly pod ní. Je to výsledek velkého odhodlání, dřiny, starostí, času i peněz a tvoří centrum nového života jeho majitele. O to víc zamrzí pochybnosti o správnosti rozhodnutí či poznání, která jsme měli vědět, než jsme začali stavět.

Nemohu k tomu najít pozitivní vztah. Je to jako vztah k politice. Nemám ji rád, ale bez ní by ten svět asi nefungoval. Zákazníci mají rádi masáže, mají rádi maséra a většinou nemají rádi zaměstnavatele. Aby si zaměstnavatel udržel v dnešní době zaměstnance musí vynaložit obrovské úsilí. Průzkumy ukazují, že mezi benefity pro spokojenost na pracovišti není na prvním místě výše mzdy.

Slevomat pro maséra? Trest.

Setkal se s nimi snad už každý. Jedná se o služby, které nabízí zákazníkům za nákup poukázek výrazné slevy. Dnes se podíváme na tuto formu podlezlého marketingu, který vám může spíše ublížit. 

Podnikatelský záměr: Masážní salon

Podnikatelský záměr je hned druhý krok, který musíte udělat po rozhodnutí se stát masérem. Není to jen o tom investovat do kurzu a získat certifikát. Pokud hned po kurzu nebudete masírovat a to na plné koule, vše zapomenete. O anatomii nemluvě. Podnikatelský záměr je soustava informací, která je důležitá jen pro jednoho člověka a to jste vy. Pokud jej budete chtít předložit v bance kvůli půjčce na rozjezd podnikání, fajn, ale o to víc se mu věnujte. 

Zřízení provozovny maséra

Rozhodnutí stát se profesionálním masérem, to je první krok na cestě, která každého maséra čeká. Cesta to je krásná, hladká, plná vůní, olejů a tepla.

Další články...