Sidebar

18
út, úno

BLOGEE
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Proč se neumíš smát? ...krásná písnička Heleny Zagorové. Jo pro dnešní generaci, je to stará paní, ale retro je retro a melodie je prostě melodie. Kvalitní hudbu člověk ocení až věkem a zkušenostmi. Nebo v nejhorším odposloucháním milionů skladeb. 

 

Polykat desítky zpravodajských článků a příspěvků denně nemá na psychickou pohodu člověka pozitivní vliv. Nekonečný stres v práci, přepracovanost a doprdele Zeman zase na hradě. No někde to vylézt muselo. Ještě do toho Pitomio v čele sněmovny a harašení atomovými zbraněmi dvou pomatených prapindíků co si do huby nevidí.

Musel jsem zase začít chodit, chodit a hodně chodit. Chůze se pro mne stala lékem nejen na stres.

Hlavně jsem upustil fantazii zaraženým prdům. No nesmějte se, takový zaražený prd vám vyleze po páteři do mozku a pak z hlavy padají hovno-nápady. Takže jsem si jen potvrdil, že Pitomio, Zeman, Trump a Kim mají zaražený prdy a měli by začít víc chodit. 


Klíč ke zdraví

Klíč k hromádce hovínek


V lednu a únoru jsem už nachodil stovky kilometrů. No na váze se to taky jemně ukázalo. Přinejmenším mi zmizeli nepříjemné tiky v očních víčkách, hluboký stres a kupodivu i vleklá nepříjemná nemoc, která se hlásila spíše o chirurgický zákrok.

Netuším jak a proč, ale zmizela. Jen další důkaz, že nemoci jsou obrazem naší duše, a že si je děláme sami sobě svým myšlením a duchovním životem. Ne na každého však chůze platí. Každý relaxuje jiným způsobem. Ale skutečný relax je k nezaplacení. Neumím odpočívat tím, že si lehnu.

Člověku se zejména večer tříhodinovou meditací (při chůzi kamkoli) přeskládá spousta informací, tedy ještě dříve než se mu začnou skládat a mazat ve spánku. 

Včera jsem si přečetl zajímavý článek na webu peak.cz o tom, jak jedna společnost, kdysi pro někoho zajímavý startup, #socialbakers v rukou znovu objeveného J.Řežába, ani po skoro deseti letech vycucávání peněz z investorů, nevydělává ani korunu. (Veleúspěšný...)...znovu, nevydělává ani korunu. Miliardový obrat není miliardový zisk!

Přečetl jsem si ho hned dvakrát, neboť se mne jemně dotýká, sice nepřímo, ale dotýká. Ve zkratce...Socialbakers společně s dalšími naducanými investory se žgraněmi plnými kapitálu, jsou majoritními vastníky společnosti Gamee Mobile s.r.o.. Ta s jejich nevhodně pojmenovanou mobilní aplikací #gameeapp, prohrála spor o ochrannou známku. Místo toho, aby stáhla ocas, tak zažalovala Úřad průmyslového vlastnictví. Vyjednávat a vydělávat neumí, ale na advokáty budou mít vždycinky- až do poslední koruny. 

V článku se uvádí, že společnost Socialbakers, která se bohužel živí něčím, čemu normální pracující smrtelníci nikdy rozumět nebudou, protože se nejedná o nic co by stálo za řeč, za deset let své nuzné existence, nikdy nebyla v tzv. černých číslech, tzn. v zisku.

Jak by se po deseti letech podíval normální řemeslník, za kterým je vidět práce na svůj účet, kdyby deset let bylo jeho účetnictví v mínusu? No protože za řemeslníkem nestojí žádný investor, tak by ho asi nikdo nepochválil, manželka pokud by mu neutekla zejména. Zejména zájména. 

Jet deset let ve finanční ztrátě umí jen génius, nebo lhář. Co dělá Socialbakers, krom toho, že neumí nic, jen sosat a přeprodávat? 

Společnost Socialbakers se primárně zabývá analýzou sociálních sítí (například Facebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn). Jejími zákazníky jsou společnosti, kterým tyto analýzy umožňují monitorovat, jak se mluví/píše o jejich produktech a značkách či reakce na jejich novinky a podobně.

Jednoduchou rešerší desítek podplacených PR článků zjistíte, že si o sobě nechali napsat spoustu krásných slov. Není nic lepšího než sám sebe vychválit do nebe a články pak poslat investorům, kteří neumí číst ani jednoduchou účetní rozvahu.

Takový truhlář, který umí svoje řemeslo, totiž nepotřebuje investora, ale zákazníka a pak jde vše jak po másle.

J.Řežáb umí jen mluvit a tak potřebuje i po deseti letech "nerůstu" své globální firmy, peníze od investorů, stejně tak společnost B.Řežábové Gamee Mobile s.r.o., která od roku 2015, kdy si pojmenovala svůj produkt podle mého nápadu. 

A tak jsem při včerejším večerním mrazivém 20km výletu tam a zpět přemýšlel nad tím, jak internetové společnosti, které svůj byznys staví jen na virtualitě a módě startupů, jsou pro dnešní svět jak bradavice. Nicméně dělají to dobře a přinejmenším sobecky. Manželé-majitelé obou společností, totiž na rozdíl od vlastních firem svůj rodinný rozpočet rozhodně v červených číslech nemají. 

gamee czc

Co mi brání pousmání?

Nic. Už se usmívám. Dostal jsem od advokáta společnosti Gamee Mobile s.r.o. neodmítnutelnou nabídku podpořenou opět nůší hoven v křivých obviněních zaslaných ke správnímu soudu v žalobě na Úřad průmyslového vlastnictví. Víte....

Znám jednoho pana truhláře.

Nikdy si nic nepůjčil. Dílnu, srdce má, v pravdě a na správném místě, stroje a nářadí pod děravou střechou a žrouta benzínu na přesun z místa A na místo B.

I rodinu má. Dokonce i nového kolegu si vzal do party. Rodinu a sebe zabezpečil jen svýma šikovnýma rukama a bez zbytečných řečí managerů štěstí. Práce a zakázek má, že neví kam dřív skočit, přeskočit, uskočit a zaskočit.

Nemá facebook, nemá instagram a webové stránky taky nemá (není stár - je jen vesel - svobodný - od těchto sraček 21.století). Je za ním práce statná a především hromada doporučení. Jeho jediným marketingem je - šeptanda, aneb doporučení klienta. 

Tatínek vám vyhlásí vuálkuuu

Pak se zamyslíte na 12 km při -12°C u studánky, která upouští mrazivou vodu v teeeemném zákoutí lesa. Držeje si mrazem pokrčeného pindíka při močení se zahedíte do dáli, že je dobře, že vedu válku s někým jako je J.Řežáb. Válku o ochrannou známku, protože ať vyhraju nebo nevyhraju, mám alespoň další rok co poběží správní řízení o čem psát a o čem dumat. Vždyť ta neschopnost GAMEEAPP za tři roky vytvořit něco uchopitelného je k smíchu, stejně tak jako desetiletá účetní rozvaha majitele.


Nad GAMEEAPP se stahují mračna

GameeApp do škol

GAMEEapp na prodej

GAMEE spor na světle

Injekce pro GAMEEAPP

GAMEE.CZ - vyhrálo spor o ochrannou známku

Joomla SEF URLs by Artio