Sidebar

17
, led

BLOGEE
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Mobilní segment směřuje k čím dál větším plackám s čím dál větší spotřebou a čím dál větší schopností se stát závislákem. Tento segment ale neustále zapomíná na neustále opomíjené. Nicméně společnost Zanco si uvědomila, že existuje jistý segment trhu, který je natolik specifický a konkurencí nepolíbený, že se pustila do výroby mobilního telefonu, jaký svět neviděl, opravdu jaký svět neviděl. 

Nejmen­ší te­le­fon na svě­tě, kte­rý bez pro­blé­mů scho­vá­te do za­vře­né dla­ně a v případě vězňů do jemně otevřené prdele. Mo­del ozna­če­ný ja­ko Za­n­co ti­ny t1 je na­víc ne­psa­ným ví­tě­zem v ka­te­go­rii „mo­bil, kte­rý lze jed­no­du­še ztra­tit nejen v černých zákoutích těla“. Za­n­co ti­ny t1 má roz­mě­ry 47 × 21 × 12 mm a vá­ží pou­ze 13 gra­mů.

 

V minitělíčku máte půlpalcový displej (podívejte se na palec a řízněte jej na půl) a ba­te­rie o ka­pa­ci­tě 200 mAh (na WIFI nečekejte). Nicméně i s touto kapacitou vydrží na příjmu tři dny na jedno nabití.  Titěrná klávesnice pro muklovské prstíčky rozhodně není, ale jehel je všude dostatek. Do paměti telefonu se vejde 300 kontaktů a 50 SMS. Dostupnost telefonu je plánována na 05/2018, ale už nyní si jej můžete pro svého kamaráda za mřížemi předobjednat za 1000,- Kč. Do věznice jej propašujete tak snadno jak si jen dokážete představit. 

Samozřejmě jeho velikost a rozměry ocení nejen pozavíraní nevinní, ale také sportovci, milenky, děti a další příznivci miniatur. Poprvé, když ho uvidíte, neuvěříte, že může fungovat. Ale to je mýlka.

V pidimobilu nehledejte funkce, ale možnosti. Miniaturizace vládne světu. Na internetu rozhodně nic nenasurfujete, protože jak jsem zmínil nedá Wifi ani 3G, takže budete mít klid. K mini telefonu musíte použít jen nejvíc nejvíc mini simkartu, takže tu s nanoúpravou nůžkami. 32MB RAM a 32MB ROM. Že nevíte co je Róm? To nemusíte vědět. Kriminály jsou jich plné a příkopy také. 

Že 2G sítě jsou na ústupu? Ano jsou. Ale například Vodafoun 2G vypne až v roce 2025 a to už bude dlouho po záruce. Navíc bude na světě úplně jiná miniatura, nebo svět bude po špatném sexu šikmookého Kima taky miniaturní. Takže vše stojí a padá na schopnostech neznámého mladíka, který obsluhuje Kimova pindíka. 

Objednávejte ZDE nebo ZDE

 

Joomla SEF URLs by Artio