Sidebar

17
, led

BLOGEE
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Miloš Zeman, aktuální český prezident se rozjel za desetníky od dárců na svojí předvolební kampaň a hned si to zabrousil s Ovečkou do Moravskoslezského kraje.

A začal prezentovat rádoby svoje schopnosti a sliby. Začal s velkohubými sliby pro malé lidi, tedy jediné, kteří jeho kecům-prdům-beďarům poslouchají a věří jim. Bohužel slibem nezarmoutíš. A i kdyby...

  • Slib č.1: Zájem o vstup do strojírenských Vítkovic má zahraniční investor, jenž by v podniku mohl získat padesátiprocentní podíl. 
  • Slib č.2: Moravskoslezský kraj vybral čínský výrobce pneumatik pro vybudování své nové továrny. Práci by v ní mohlo najít až 1500 lidí.

Miloš Zeman GameePak ostraváky vyzval, aby podaly trestní oznámení na Zdeňka Bakalu kvůli situaci kolem těžební firmy OKD, což je takové velkohubé prohlášení, které v případě miliardáře se švýcarským občanstvím určitě padá na úrodnou půdu. Čím nižší IQ posluchače, tím vyšší applaus. Nejvíc tleskal Ovčáček. 

Bylo prokázáno, že obyvatelé Ostravy mají díky historickému zatížení nevhodným životním prostředím trošku popletené geny, které jim umožňují se se škodlivinami lépe vypořádat. Prostě vykazují větší aktivitu jednoho z reparačních genů, který zajišťuje opravu DNA, tedy vykazuje vyšší aktivitu než u Pražanů. Ostraváci se lépe vypořádavají se smogem.

Bohužel se stále nedokáží vypořádat s pocitem ublíženosti a zapomnění. Ostraváci, dlouhodobě závislí na uhlí-železe, slibech a špíně tak tleskají - čínským pneumatikám?

Vidí jen příslib velkohubé miliardové investice a 1200 pracovních míst, ale nevidí ty karcinogenní látky, které jsou spojené s výrobou pneumatik, zvláště v továrnách v čínských rukou. V Číně nejde o životní prostředí, nejde o práva zaměstnanců, nejde o člověka, nejde o zdraví a už vůbec nejde o trvale udržitelný rozvoj. V Číně jde jen o peníze a těmi chrastit umí zejména na našem hradě.

Místo technologií 21.století, rozvoji Ostravska do jiného průmyslu se Zeman ukájí přínosem něčeho, co by si normáně uvažující člověk za humny nepustil. Ostravákům tedy nezbývá, než se těšit na skutečnost, že za dvě generace budou mít díky čínské pneumatikárně další upravený gen a oproti Pražákům budou mítl alespoň náskok o dva aktivnější geny. Jeden se bude umět vypořádat se smogem, druhý s rakovinou a když to dají dohromady, tak mutanti z Ostravy zaplaví celou republiku. Naštěstí se o Zemanovi bude číst už jen v dějepise.

Jediné štěstí a světlo na konci tunelu přinesla zpráva, že se Zeman opět trapně glosující nesetkal s žádnou zpětnou pochlebačnou vazbou na jedné z navštívených škol, protože mladé lidi, obstarožní žvatlající děda svým humorem ala pažitka nezaujal. Já prostě nechápu lidi co ho volili a volit budou znovu. Posílám další halíř na účet.

https://goo.gl/kwP5mM

gamee fio miloš zeman

 

 

 

Joomla SEF URLs by Artio