Sidebar

17
, led

BLOGEE
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Co vám budu říkat. Má se dobře. I já se mám dobře.

 

  • „Je lehké najít si milenku a udržet si přítele. Těžší však je najít si přítele a udržet si milenku.“
  • „Pampeliška od milence znamená víc než orchidej od kamarádky.“
  • „Největší předností milenky je, že se s ní dá mluvit o všem. Zkuste si s manželkou povyprávět o nedostatcích své milenky!“
  • "I na nebesích, stejně jako v pekle, je největší rozkoší pohled na obnaženou milenku."

Upozornění: Předem tímto informuji moji..., ehm náhodné čtenáře, že žádnou milenkou jsem nikdy nedisponoval, nedisponuji a disponovat nebudu. Jedná se jen o zcela náhodný inspirativní článek-návod. Tento je imaginární fikcí a výplodem flustrované fantazie chlapa a je zcela v rozporu s jeho názorem o trvale udržitelným rozvoji dlouhodobého partnerského a především spokojeného vztahu. 

Na internetu a v knihovnách se o stavu být milenkou, být milencem píše snad úplně vše. Na toto téma má každý svůj názor a každý disponuje zkušeností či zkušenostmi. Jak chudí tak bohatí a dokonce i ti krpatí. Murphy o milenkách také nemlčí. 

Mít milenku znamená na sebe vzít roli milence. Je manžel a manželka. Je milenec a milenka. Ano pak existuje stav, kdy jeden nemá partnera/ku a je tedy součástí trojúhelníku. Ale to nic nemění na faktu, že musí být v něčem, či ve všem lepší než....Milenecký stav je dohoda - smlouva. Bohužel není písemná a vymahatelná.

V mileneckém vztahu je na prvním místě u 95% případů - sex. Být dobrým milencem znamená být gentlemanem, umět říct a udělat ve správný čas tu správnou věc. To jestli je chlap gentleman, nebo není, je věc jiná a zaobírat se tím tady nebudu.

Mnohdy jsou chlapi gentlemani jen před hradbami. Jakmile dobijí hrad, plení, pustí, znásilňují, kradou, prdí a pijí pivo. Pokud však dokáží i po spuštění padacího mostu (V) být gentlemany, určitě se jim to dlouhodobě vyplatí a to dokonce i v případě rozchodu.

Podívejme se na návod pro ty, kteří pokořili hrad a nemají v plánu plenit, ale budovat. Takže několik málo fíglů. 

Oslovujte ji jménem

Žádné: Kočko, Kotě nebo Bejby. Na to zapoměňte. Dáma, která s vámi sdílí lože a tekutiny netouží po univerzálním a poněkud laciném oslovení. Říkejte jí prostě jménem tečka. "Chci tě Radoslavo !" zní lépe než "Vykuř bejby!", byť tím chlapi někdy myslí jedno a to samé. 

Nechte se oholit

A to doslova! Důvěřujte šikovnosti jejích prstíků a svěřte jí svůj Gillette. Holení intimních míst vás oba nabudí. Navíc je prokázáno, že při podobných hrátkách jou ženy daleko ochotnější k následnému orálnímu sexu a ten vy tuze rád. 

Vyndejte ho

Tenhle krok je tak trochu diskutabilní. Cítíte, jak se pomalu dostává do varu. Už, už tam bude – na vrcholu slasti. Udělejte něco nečekaného. Penis z ní vysuňte. V tom momentě vás bude nenávidět a střílet blesky a otazníky a možná i posílat do horoucích pekel. Jenže vy bleskově změníte polohu, v níž ji konečně uspokojíte – a daleko intenzivněji.

A když v průběhu potřebujete prostě čůrat, odběhněte ulevte si a pořádně ho pak umyjte ledovou vodou - ledovou. Nebojte nesplaskne, naopak....ženu krásně zchladí a ucítí ho v každém svém hlubokém rozpáleném zákoutí. 

Problémy zažeňte sexem (pozor, nefunguje to vždy)

Přišla z práce, od starýho a je na první pohled vidět, že má špatnou náladu? Nezoufejte a jednejte - je to vaše práce. Sevřete ji a přitiskněte tělem ke zdi. Podívejte se jí zhluboka do očí. Pak ji polibte. Někdy prostě ženy potřebují vášnivý sex. A na problém si pak ani nevzpomene. Když nezapomene, tak znovu. 

Hledejte knoflík

Líbejte ji, hlaďte, laskejte ústy. Za uchem, na pupíku, na prsou, na šíji, na bradě... Poznejte všechny její erotogenní zóny. Když tápete, zeptejte se, každá je má pokaždé jinde a mění svoji intenzitu. Jisté není nikdy nic, ani vaše erekce. Je zajímavé, že existují ženy, které ještě neznají všechny svoje zóny a proto tam jste vy - objevitel, bořitel, bušitel, ukájitel, uspokojitel, jetel.

Použijte jazyk

Většině žen dělá dobře, laskáte-li jejich bradavky a klitoris jazykem. Chce to ale dobrou techniku! Pokud trochu tápete, zkuste si představit rozpůlenou švestku, ze které se snažíte odstranit pecku. Ano chápu, letos se neurodily. V každém případě doporučuji zhlédnout několik desítek lesbických videií (pornhube.com, redtube.com,...). Tam uvidíte opravdu to co holky chtějí a jak se to má dělat. Upřímně nechápu chlapy co čučí na klasické porno. Proč bych měl koukat na něčí oholené koule jak buší do kočky, kterou bych chtěl já? Nechápu. 

Překvapte ji

Ženy většinou milují překvapení. Zkuste ji originálně probudit. Jazykem jí jemně olízněte rameno, špičkami prstů se dotkněte jejích prsou. Bude si myslet, že se jí zdá erotický sen. Probudí se a zjistí, že je to skutečnost. Nebuďte vágní a všední. Překvapujte jí den co den ať si nezvykne. Zvyk je manželství.

Dostaňte ji do varu

U chlapa je to jednoduché. Stačí prostý správný grif, a je to. Náš vesmír je bohužel malý. U ženy to tak nejde. Aby dosáhla orgasmu, musíte nejprve rozvibrovat celé její tělo. Proč si myslíte, že má v šuplíku 30cm silikonový kalibr na 6 tužkových baterek, jehož vibrace dokáží vyklepat i babiččin starý tebich? (Nic jsem neviděl, nevím o něm.)

Překvapte ji

Rutinu nikdo příliš nemiluje. A ženy dávají přednost chlapům s fantazií. Když nemáte fantazii, nemůžete být milenec. Proto ji tu a tam překvapte novou polohou. Při sexu se jí dívejte zhluboka do očí, pohlaďte ji. Rutinu má doma a od vás očekává úplně něco jiného. 

Naslouchejte jí

Pro ženy není ani tak důležité vaše nářadíčko, jako schopnost naslouchat jejich přáním. Spíše než nadsamec tedy uspěje muž, který dovede ženu vyslechnout. Ženský se prostě potřebují vypovídat, aby se uvolnili. Dostat to ze sebe a pak uvidíte ten nářez. Jestli ho máte malého, naučte se mít velký jazyk, hbité ruce popřípadě plnou peněženku. Každá ženská upřednostňuje jiné výhody a vy jste byl vybrán, že byste tou výhodou mohl nebo disponujete.

Nechte ji, ať se vybije

Má za sebou skutečně perný den? Vstala levou nohou, naštval ji šéf... Potřebuje vysexovat svou frustraci. Umožněte jí to. Nechte ji, ať si zahraje na dominu. Nechte si naplácat, nafackovat, vynadat a pak něco zažijete. 

Povídejte si s ní

Ženu příliš neoslníte, když po milování zaboříte hlavu do peřin a po chvíli začnete zařezávat jako motorová pila. Zkuste se přemoci a chvíli si s ní povídat. Nebuďte její bejvalej, či její manžel. Schovejte si někde redbulla a potajmu ho do sebe po sexu kopněte. Vydržíte pak alespoň o půl hodiny déle než ona. 

Zapomeňte na misionáře

Jmenuje se to kamasutra a v knihovně ji většinou nemají. Poloh je přece mnohem víc. Zkuste třeba na každý den jednu, dvě, tři, čtyři, pět, šest.

Připravte ji na rozkoš

Po ranním polibku jen tak proceďte mezi zuby: „Očekávám tě dneska nahou ve své ložnici...“ V průběhu dne jí posílejte hanbaté textovky. Rozhodně ji nepřipravíte tím, že jí tam necháte svoje pokaděné spoďáry. 

Hrajte role

Hrajte s ní erotické hrátky. Třeba zkuste předstírat, že jste dva úplně cizí lidé, kteří se jakoby náhodou potkají v kavárně a postupně začínají ztrácet zábrany. Instalatér, taxikář, čistič bazénů..., učitel, ředitel, kolega z práce a dokonce i role manžela je zajímavá.

Povzbuďte ji

Ženy to prostě potřebují. Chvalte ji, zvyšujte její sebevědomí. Uvidíte, že se vám brzy odvděčí a z šedé myšky se v posteli stane nenasytná dračice, kterou nebudete stíhat, takže vás vymění. Všichni jsme nahraditelní. Za staré králíky nastupují králíčci. 

Zahrajte si na seladóna

Zkuste být pravým anglickým gentlemanem nebo Oldřichem Novým z filmů pro pamětníky. Vyzvedněte ji z práce, pomozte jí do kabátu, pozvěte ji na sklenku vybraného vína. Doma jí udělejte masáž. A pak podávejte dezert. Nejlépe na jejím nahém těle. Kupujte jí růže, dárky, čokoládky. Buďte milenci ne burani.

Fantazie na papíře

Každá žena má erotické fantazie. Některá o nich mluví, jiná ne. Ta, která o nich mluví, je zpravidla lepší v posteli. Ta, které o nich nemluví, by se k tomu měla formou hry přimět. Napište oba své sexuální fantazie na kousek papíru. Vhoďte papírky do nádoby a zamíchejte. Každý si pak vytáhne papírek, který nahlas přečte.

Utlumte svou potřebu

Spousta mužů zapomíná na jedno: Sex, to není jen brát, ale také dát! Proto se zkuste soustředit hlavně na ni a na to, co jí udělá dobře. A hlavně nemasturbujte. Nechte jí úplně vše, co se do ní vejde.

Zkuste to jinde

Zapomeňte na postel. Jsou přece i jiná místa: auto, vana... A co takhle sex dohromady se spřátelenou dvojicí? Anebo třeba sex v lese, byt kamaráda, pronajatý byt z Airbnb. Fantazii se meze nekladou. 


Zapomeňte však na následující!

Cucfleky

 

Dobrý milenec umí být vášnivý, aniž by jeho partnerka musela týden nosit nánosy make-upu a rolák i ve třicetistupňových vedrech díky cucflekům a rozhodně si uvědomte, že milenecký vztah je o důkazech, nedělejte ji razítka na těle typu: "Byl jsem zde - Fantomas", mohl byste dostat od někoho přes držku a milenka to být nemusí. 

Otázky a dotazy

 

Dobrý milenec myslí v prvé řadě na svou milenku, pak až na sebe. Ale dotazy typu „tak co, byl jsem dobrý?“ nebo „byla jsi už?“ jakkoli úžasné výkony nemilosrdně degradují. Skutečně dobrý milenec si je po celou dobu milování vědom toho, zda je jeho partnerka spokojená a zda se jí to líbí. A rozhodně pozná, kdy dosáhne vyvrcholení, i když není nijak extrémně hlasitá.

Jde to ikdyž to nejde

 

Ne vždy se vše podaří a i toho nejlepšího milence občas jeho „nástroj“ zklame. Být dobrým milencem neznamená být bezchybný. Na vině může být věk, únava, nervozita (ano, ani ta není pro super milence tabu) a vůbec na tom nezáleží. To, o co jde, je, jak se v takové chvíli muž zachová. Dobrý milenec to bere se ctí, nedělá z toho zbytečnou tragédii a poradí si jinak. Způsobů, jak ženu přivést k extázi, je vážně velká spousta...

 

 

 

 

 

Joomla SEF URLs by Artio